ShowGirls na Facebook-u

RidersRiders

Klaudia Medlová - SnowGirl Rider
Zuzana Stromková - SnowGirl Rider
Natália Šlepecká - SnowGirl Rider
Riders

KLAUDIA MEDLOVÁ

Mladá talentovaná snowboardistka z Liptovského Mikuláša, reprezentantka SR v disciplíne slopestyle snowboarding a big air.

Klaudia má na svojom konte niekoľko výrazných úspechov, medzi ktoré sa radí aj pódium na finálovom preteku Svetového pohára v Rakúskom Kreischbergu v sezóne 2013/14, kde obsadila skvelé 3.miesto. V roku 2015 získala bronzovú medailu na MS v rakúskom Kreischberg-u za 3.miesto - Slopestyle a pridala navyše krásne 4.miesto v disciplíne Big Air. V tejto svojej doteraz najúspešnej sezóne si pripísala aj 2.miesto na SP Slopestyle v Špindlerovom mlýne, 3.miesto v Big Air aj Slopestyle na SP v Kanadskom Stonehame, 2.miesto Big Air na prestížnom Nine Queens.

V celkovom hodnotení rebríčka SP skončila na 2.mieste v Slopestyle a 3.mieste v Big Air, čím sa suverénne stala najúspešnejším slovenským zimným športovcom sezóny 2014/15.

Okrem pretekov FIS sa zúčastňuje aj svetovej World Snowboard Tour série pretekov, kde sa pravidelne umiestňuje na bodovaných pozíciách. Jej obľúbený trik BS rodeo by rovnako precízne a štýlovo ako ona chcel ovládať nejeden snowboarder v mužskej kategórii. Snom tejto bývalej gymnastky je tlačiť limity ženského snowboardingu na takzvaný next level nie len čo sa týka obtiažnosti trikov na masívnych skokoch, ale hlavne vniesť do trikov štýl, čo sa jej aj úspešne darí, čoho dôkazom je aj ocenenie “Best Style” na prestížnej akcii Nine Queens2014 pre top 9 pozvaných profesionálnych snowboardistiek z celého sveta a 2.miesto z preteku Nine Queens 2015. Na tomto evente sa Klaudii dokonca podarilo prepísať históriu ženského snowoardingu, keď ustála trik backside double rodeo 900 ako vôbec prvá a jediná žena na svete!

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Klaudia-Medlová/113027132113724
Instagram: http://instagram.com/klaudiamedlova

Fotogaléria
Naši partneri